Cателітний контроль

Історія сателітних навігаційних систем починається в 70-ті роки минулого сторіччя, коли США почали розгортання супутників NAVSTAR для потреб військових. Старт цивільному використанню цієї системи дав американський президент Рональд Рейган після жахливого інциденту з південнокорейським літаком в небі СРСР у 1983 році. З 1993 р. система GPS стала доступною на рівні стандартної точності.

З 1 травня 2000 року були скасовані штучні похибки для обмеження точності обчислення розташувань для цивільних.

І з 2003 року, після випуску на ринок перших GPS навігаторів, галузь бурхливо розвивається.
Абсолютно логічним виявився сімбіоз GPS пристроїв з системами передавання даних в мережах мобільного зв’язку, що призвело до створення телематичних систем контролю транспорту.

На сьогодні в Україні існує велика кількість як вітчизняних так і закордонних розробників програмного забезпечення та вендорів термінальних пристроїв які можуть задовольнити потреби споживача на будь який смак.
Наша компанія є системним інтегратором сателітних систем контролю транспорту з 2008 року, які ми розбудовуємо та супроводжуємо практично у всіх галузях виробництва, послуг та громадської безпеки у Полтавській області. Ми співпрацюємо з різноманітними виробниками та постачальниками необхідного обладнання та програмного забезпечення. Наш величезний досвід забезпечує якісні телематичні послуги:

для сільгоспвиробників
для перевізників
для нафтогазового комплексу
для громадської безпеки
для громадського транспорту
для приватних осіб